op.dr. başar kaya

Burun Estetiği Fiyatları

Burun ameliyatlarında birincil ameliyatlar hekim ve hastanın operasyon, sonrası kontrolü ve müdahaleleri açısından daha konforlu bir süreçtir. Revizyon dediğimiz burun ameliyatları hekimin kapalı bir kutuyu açması gibi bir durumdur daha önce hangi tekniğin ve işlemlerin yapıldığını bilmediği bir kutu hem de yüzün tam merkezinde olan bir kutu.

lazer yardımlı liposuction

Burun Estetiği Sonrası

Operasyon sonrası hastanın temelde dikkat etmesi gereken belirli ana unsurlar bulunuyor. Operasyon sonrası birincil dönemde kremlerinizi ve spreylerinizi düzenli kullanmalı, beslenmenize dikkat etmeli, su tüketiminizi arttırmalı, sigara ve alkolü minimum düzeye indirmeli, ağır sporlardan kaçınmalı, öne doğru eğik pozisyonda kalma süresini azaltmalısınız, 

Burun Estetiği İyileşme Süreci

Burun estetiklerinden sonra hastalarımızı 3. Ve 7. günlerinde muayene ederek alçı ve tamponlarını alıyoruz. Eski dönemde tamponlar hastalarımızın hep en korktuğu şeylerden biriydi artık günümüzde kullanılan silikon tamponlar sayesinde hastalarımıza konforlu bir süreç yaşatıyoruz.

Burun Estetiği İyileşme Süreci
Kapalı burun estetiği

Kapalı Burun Estetiği

Endonazal rinoplasti olarak da adlandırılan kapalı rinoplastide, gerekli tüm kesiler tamamen burun delikleri içine gizlenerek yapılır. Bu sayede dışarıdan herhangi bir kesi izi görünmez. 

Piezo Burun Estetiği

Burun estetiğinde ultrasonik dalga kullanımı, ilk olarak ağız ve diş sağlığı ile ilgili cerrahi müdahalelerle başlamıştır. Piezo burun estetiği basitçe ultrasonik rinoplastinin teknik adıdır.

Piezo burun estetiği
Burun estetiği öncesi sonrası

Burun Estetiği Öncesi Sonrası

Tüm ameliyat hastalarında olduğu gibi burun ameliyatında da hastamızın randevu aldığı andan itibaren sonuna kadar süreci yönetmeye birlikte başlıyoruz. Hastamızın ön muayenesinde nefes alma problemleri açısından ve kullanılacak teknik açısından değerlendiriyoruz

 Yüzümüzün tam merkezinde yer alan burun her ne kadar kusursuz bir yaratılışa sahip olsa da bazı deformasyonlar sonucunda yüz ifademizi değiştirebilir. Burun ameliyatları kişinin anatomisi ve yüz yapısına göre değişiklik göstermektedir bu nedenle kadınlarda ve erkeklerde farklı teknikler kullanılır.

kadın burun estetiği
erkek burun estetiği

Erkek Burun Estetiği

Burun yapısı anatomik olarak erkeklerde ve kadınlarda farklıdır. Buna bağlı olarak ameliyat teknikleri de farklılık gösterir. Erkeklerde daha düz ve karakteristik burunlar tercih edilmelidir.

Burun Estetiği Sonrası Ay Ay Değişim

Burun ameliyatları sonrası birinci ay ;

Ödemleriniz oldukça fazla ve her gün değişen bir burun göreceksiniz. Burun masajlarınızı yapmayı ihmal etmeyin.  Yatış pozisyonunuza göre ödeminiz şekillenecek ve uyandığınızda deviyasyonum mu var? Diyeceksiniz.

burun estetiği sonrası ay ay değişim
Call Now Button0545 442 77 27
Mesaj gönder
1
Merhaba 👋 Ben Dr. Başar Kaya.

Aklınıza takılan soruları whatsapp üzerinden benimle paylaşabilirsiniz.